Může dělat příliš mnoho, zatímco 33 týdnů těhotná ublížit dítě?

V ideálním světě můžete vykopnout nohy a uvolnit se po dobu devíti měsíců těhotenství, aby vaše tělo přestalo fungovat. Ve skutečnosti život pokračuje, i když postupujete. Během posledních týdnů těhotenství je však důležité, aby to bylo snadné. Během 33 týdnů těhotenství se musíte vyvarovat nadměrného sebevědomí a věnovat pozornost známkám, které se zpomalují, aby vás a vaše dítě v bezpečí.

Braxton Hicks

Pokud byste udělali příliš mnoho ve 33 týdnech, může dojít ke kontrakcí Braxtonu Hicks. Ačkoli tyto kontrakce jsou jen praxe kontrakce pro skutečnou věc, Americká asociace těhotenství hlásí, že pomáhají zmírnit děložního čípku pro narození. Zatímco chcete, aby se váš děložní krvácení stalo 100% ztraceným nebo změkčeným, nechcete, aby se to stalo ve 33 týdnech. Ujistěte se, že je snadné zabránit nepohodlí a zúžení způsobeným kontrakcemi Braxtonu Hicks.

Předčasná práce

Pokud jste vystaveni riziku předčasného porodu, musíte pozorně sledovat úroveň aktivity podle pokynů svého porodníka nebo porodní asistentky. Samostatná aktivita sama o sobě nezpůsobí, abyste šli do předčasného porodu, ale může k tomu přispět ve spojení s dalšími rizikovými faktory, jako jsou abnormality nebo infekce děložního hrdla či placenty. V březnu Dimese se uvádí, že ženy, které mají dlouhou pracovní dobu s dlouhou dobou trvání, mají větší šanci začít pracovat brzy. Váš lékař by vás pravděpodobně mohl mít nějakou formu odpočinku, pokud máte riziko předčasného porodu – nebo jste to udělali – protože předčasné porodení ohrožuje Vaše dítě. Dodržujte pokyny lékaře, abyste předešli práci do 37 týdnů.

Předčasné děti

Pokud se vaše dítě narodí před 37 týdny těhotenství, je klasifikována jako předčasná. Předčasné děti čelí řadě zdravotních problémů při narození. Nejvíce pozoruhodné jsou, že děti, které se narodily před 37 týdny, mají nedostatečně rozvinuté plíce, což často způsobuje, že nemohou samy dýchat. Předčasné narození také ukládá novorozencům vyšší riziko vzniku žloutenky, anémie a infekcí, jako je pneumonie, sepse a meningitida.

Sečteno a podtrženo

Pokud se předávkujete ve 33 týdnech těhotenství, potenciálně můžeš své dítě vystavit riziku předčasného porodu. Lékaři často nedokážou diagnostikovat příčinu předčasného porodu a označit ho spontánním předčasným porodem, takže neexistuje způsob, jak určit, kdy půjdete do práce. Vzhledem k tomu, že nadměrná aktivita přispívá ke vzniku kontrakcí Braxtonu Hicks a některých případů předčasného porodu, je nejlepší omezit aktivitu během posledních několika týdnů těhotenství.