Kalorií spálených čistými cvikmi

Pokud hledáte taneční a Pilates inspirovaný cvičení – nebo chcete jen občasnou alternativu k úderu do posilovny – Pure Barre může být přímo na vaší uličce. Butiková fitness metoda kombinuje svalové tónování a zlepšování postojů techniky baletu a Pilates pro cvičení, které vytváří těsné, štíhlé svaly bez přidání objemu. Ale zatímco cvičení Pure Barre jsou užitečným doplňkem k vašemu fitness rituálu, nebudou spálit významný počet kalorií.

Rozklad třídy Pure Barre

Každá třída Pure Barre je poněkud odlišná – instruktoři nemají nastavenou sekvenci cviků, která je třeba sledovat a vytvářet odrůdy od třídy po třídu – ale každá lekce zahrnuje cvičení inspirovaná baletem, jako jsou vrstvy spolu se základními tonizačními sponkami a Pilates pohyby, jako prkna a nohy výtahy. Často zahájíte každou třídu pomocí lehkých závaží, abyste vykonávali cvičení na tvoření ramen, a poté se přesunuli do isometrických cvičení, které zahrnují pohyby v délce 1 palce – například nožní výtahy – aby tónovaly vaši střední část a dolní část těla. Každá třída končí krátkým ochlazením, když budete provádět úseky pro zvýšení flexibility. Celkově tento typ cvičení vám pomůže zesílit, zlepší se sladění těla a zvýšíte flexibilitu. Pilates-inspirovaná cvičení, stejně jako ty, které uděláte u Pure Barre, také zvyšují schopnost vytvářet funkční pohyby – typ pohybu, kterou učiníte v každodenním životě, jako je zdvíhání předmětů nebo stojící a posadit se. Pod dohledem profesionála mohou hnutí inspirovaná Pilates také pomoci při rehabilitaci nebo zlepšit výkon v jiných sportu.

Odhady horkých kalorií

Zatímco Pure Barre cvičení mohou dostat vaše svaly hoří, nebudou svítit tunu kalorií. Vaše přesné vypalování kalorií závisí přesně na tom, jaké pohyby si váš instruktor zvolí, ale obvykle budete provádět směs Pilates, kalisténie – jako dřepy a vrstvy – a roztahovat se. 40-letá, 150-libra žena, která stojí 5-noha-4-palcový vysoký spálí asi 255 kalorií v 55-minutové třídě. Pokud jste ve velmi těžké třídě, která zahrnuje více dřepů a vrstev, můžete mít mírný nárůst spalování kalorií. Takže pokud váš inženýr strávil 35 minut kalisthenikou, 15 minut na pohybech založených na Pilates a pět minut na protahování, stejná 40-letá žena by vypálila 265 kalorií.

Faktory ovlivňující spalování kalorií

Několik faktorů ovlivňuje spalování kalorií během výuky, včetně váhy. Žena 40 let stará žena, která spaluje 255 kalorií v typické třídě Pure Barre, by vypálila 297 kalorií, kdyby vážila 175 liber nebo 212 kalorií, kdyby vážila 125 liber. Sval je metabolicky účinnější než tukové tkáně, takže pokud jste svalnatí s nízkým obsahem tuku, můžete spálit více kalorií než někdo stejné hmotnosti s méně svalové tkáně, ale více tělesného tuku. Protože velikost těla a cvičební rutina Každé třídy Pure Barre může ovlivnit vaše celkové spálení kalorií, není k dispozici žádná odpověď na to, jakou energii použijete ve své třídě. Pro přesné a personalizované vypálení kalorií noste monitor s měřením tepové frekvence nebo fitness monitoru do třídy – může měřit vaše namáhání s využitím vaší tepové frekvence a poskytnout osobní měření kalorií.

Spalování více kalorií

Bez ohledu na to, jak jste ji rozřezali, Pure Barre není rychlá cesta ke ztrátě hmotnosti – prostě nespálí dostatek kalorií, aby roztavilo značné množství tuku. Například člověk s hmotností 155 liber spálí 320 kalorií za hodinu a udělá mírné cvičení na stacionárním kole nebo veslařském stroji a bude hořet 670 a 706 kalorií na eliptickém nebo lyžařském stroji – výrazně více než spálené kalorie Třída Pure Barre. Místo toho, abyste se spoléhali na cvičení Pure Barre jako svůj hlavní způsob, jak zhubnout, přemýšlejte o nich jako o doplňku pravidelného aerobního cvičení – kardio spálí tuky a kalorie a podporuje zdraví srdce, zatímco třídy Pure Barre posilují A tón vaše tělo a zároveň zvyšuje flexibilitu. Spárujte své dobře zaoblené rutiny s kalorií řízenou dietou, tvořenou zdravými a plnicími potravinami, abyste dosáhli svých cílů pro snížení tělesné hmotnosti.