Soutěžní nápady pro skupinu s hmotnostními ztrátami

Ztráta hmotnosti ve skupině vytváří pocit společenské a dokonce přátelské soutěže při organizaci soutěže o ztrátě hmotnosti. Soutěž zahrnuje více než jen vážení v týdnu a udělení cen vedoucím. Účinná soutěž využívá cíle, motivaci, týmovou práci a spolupráci ztrátových nápadů, takže každý vyhrává.

Čísla v měřítku říkají jen část příběhu při hubnutí a změny zdravého životního stylu. Každý závodník začíná na jiném místě ve své cestě na hubnutí. Někteří mají hodně ztratit, zatímco jiní mohou pracovat na posledních pár liber. Soutěžící se ztrátou může vidět změny na stupnici rychleji než osoba, která se více zaměřuje na tónování nebo blíží se k jejímu úbytku hmotnosti. Místo toho, abyste posuzovali čistě ztracené libry, použijte BMI, ztrátu procento ztráty tělesné hmotnosti nebo centimetrů. To dává lepší obraz o pokroku a může vyrovnat podmínky pro soutěžící v různých místech.

Ceny motivují účastníky, aby se týden po týdnu drželi soutěže o ztrátu hmotnosti. Jednou z možností je požádat každého účastníka, aby přidal určitou malou částku dolaru do hrnce, který se používá jako velká cena pro osobu, která vyhrál soutěž. Pokud máte 20 účastníků, kteří každý zaplatí 10 dolarů, kteří se přihlásí do soutěže, vyhraje s vítězem 200 dolarů. Můžete také rozdělit ty peníze mezi tři nejlepší lidi, abyste rozdělili výdělky. Další možností je požádat sponzory o darování produktů souvisejících se zdravím jako ceny. Udejte týdenní ceny za nejlepšího soutěžícího v daném týdnu kromě velké velké ceny pro celkové vítěze.

Zdravý přístup k úbytku tělesné hmotnosti činí tento proces účinnější a pravděpodobnější, že bude trvat. Zahrňte součást zdravotní výchovy do soutěže o ztrátu váhy ve skupině, abyste účastníky přiměli ke změnám v zdravém životním stylu. To kladou větší důraz na zdravotní aspekt než konkurence. Nápady zahrnují zdravou vaření, cvičení, skupinové procházky nebo čtení určité diety nebo cvičební knihy jako skupiny. Hostitelé z oblasti zdravotnictví také pomáhají integrovat vzdělávací komponent do soutěže.

Systém podpory vaší konkurence pro ztrátu váhy je pro mnoho lidí úspěšnější. Místo toho, abyste se zaměřili na individuální úspěch, povzbuzujte se navzájem, když budete pracovat na vašich cílech týkajících se ztráty váhy a zdraví. Týdenní schůzky, zdravé obědy a vývěska nebo seznam e-mailů jsou nápady pro vytváření podporujícího prostředí pro vaši soutěž.

Dokonce měření

Ceny

Zdravotnické vzdělání

Podpěra, podpora