Můžete léčit žaludeční choroby s kajenským pepřem?

Gumová nemoc je obecný pojem používaný k popisu jakékoliv zánětlivé infekce postihující tkáně obklopující zuby. Gumová choroba se může pohybovat od gingivitidy, což je mírný stav, který způsobuje záněty dásní, parodonitidu, pokročilou formu gingivitidy, která může způsobit ztrátu zubů. Příznaky onemocnění dásní zahrnují otoky dásní, špatný dech a dásně, které snadno krvácí. Podle Sandry Senzonové, autora “Reverzní dutiny žaludku přirozeně: celostní holistický program péče”, můžete léčit onemocnění dásní aplikací tinktury kajenského pepře, aby se zmírnila příznaky. Cayenne pepř je bohatý na kapsaicin, což je látka, která zmírňuje bolest, která může snížit bolest a otok. Vždy konzultujte lékaře před tím, než provedete alternativní léčbu.

Přidejte 3 až 4 kapky tinktury kajenského pepře na zubní kartáček.

Aplikujte tinkturu na dásně pomocí zubního kartáčku rychlým kartáčováním na horní dásně. Máte pocit mírného brnění, který by se měl během několika minut zastavit.

Do zubního kartáčku přidávejte další 3 až 4 kapky kujenové tinktury. Aplikujte tinkturu na spodní dásně. Aplikujte tinkturu nejméně jednou denně, abyste pomohli zmírnit bolesti a případně zvrátit onemocnění dásní.