Ab roller

Mít úkol vybudovat rock-tvrdý soubor abs vyžaduje závazek ztrácet tuky a tonizovat oblast s aerobním cvičením, zdravou výživou a spoustou náročných jádrových cvičení. Pokud máte strach z monotónnosti drtí, zaujměte ab válec, abyste provedli libovolný počet zavedení. Získáte několik zdravotních přínosů pomocí tohoto jednoduchého zařízení.

Zahrnuje několik svalů

Kolejová kola Ab, jak jsou všeobecně známa, účinně posilují dlouhý seznam svalů. Některé jádrové cviky, jako jsou drtí, pracují jen s minimálním počtem svalů. ExRx.net poznamenává, že drtí pracují jen vaše břišní svaly a oblique. Každé opakování cvičení se však pohybuje téměř 20 svalů. I když má reputaci jako ab cvičení, zaměřuje se také na kyčelní flexory a také zahrnuje vaše abs, oblique a několik dalších svalů v celém těle.

Tougher Than Crunches

Pokud zjistíte, že zavádění kol je obtížnější než tradiční drtí, vaše mysl nehraje triky na vás. Součástí přínosu tohoto cvičení je jeho stupeň svalové angažovanosti pro vaše abs a oblique. Podle studie provedené Státní univerzitou v San Diegu a sponzorované Americkou radou na cvičení, cvičení vytváří více svalové aktivity ve vašem abs a obliques než tradiční drtí. Oba cvičení však vytvářejí výrazně menší zátěž svalů než manévrovací cyklus a cvičení kapitánských židlí.

Lepší rovnováha, větší důvěra

Silové cvičení, včetně těch s ab roller, zlepšují vaše celkové zdraví a kondici různými způsoby. Pravidelné odhodlání této formy cvičení zvyšuje vaši vytrvalost, zabraňuje řadě onemocnění, pomáhá vám řídit váhu, posiluje svaly, omezuje šanci na zranění, zlepšuje rovnováhu a dokonce snižuje úzkost. Budování silných svalů může také mít pozitivní vliv na vaše sebevědomí.

Nabídněte rozloučení s bolestem zad

Posilování vašeho jádra s ab “roller”, i když neskončíte se šesti balení abs, je prospěšné mnoha způsoby. Silné jádro vám pomáhá provádět dlouhý seznam denních pohybů s větším prostorem a snižuje riziko zranění. Pokud často trpíte bolesti dolní části zad, silné jádro může poskytnout úlevu. Střední síla může také zlepšit vaši polohu, což vám může poskytnout jistější vzhled.