Informace baseballu pro děti

Pokud je vaše dítě jedním z milionů mladých lidí, kteří se svědčí o šanci hrát hru nazvanou Americká zábava, pak je tu několik informací o baseballu, které možná budete chtít vědět.

Pravidla

Různá pravidla upravují různé ligy, včetně střední školy, vysokých škol a profesionálů. Pravidla pro nejvíce organizované hry pro děti jsou vytvořeny Little League, která má ligy po celém světě pro více než 2 miliony dětí. Pravidla se nevztahují pouze na hraní hry, ale jaký druh vybavení lze použít a jak má být pole provedeno. Děti v Little League obvykle hrají šest setů, ale ve zvláštních případech mohou být oříznuty na čtyři.

Týmy

V organizovaném baseballu je devět hráčů v týmu: džbán, lovec, první, druhý a třetí hráč baseů, krátký start a tři vystupující hráči. V závislosti na lize může být tým povolen mít omezený počet hráčů na seznamu, aby šetřil výdaje nebo zajistil, že každý dostane příležitost hrát. Pro zábavné hry, pokud nenajdete 18 dětí ke hře, můžete stále mít hru s menším počtem hráčů v týmu. Pokud máte liché číslo, jeden hráč může hrát v obou družstvech.

Netopýři

Netopýři mají různou hmotnost a délku, v závislosti na tom, jak hrajete. Pokud jste silní, můžete houpat těžší pálku, která pomáhá zasáhnout míč dál. Slabší pálka může zasáhnout i míč daleko, protože je snadnější houpat, takže netopýr jde rychleji, když se setká s míčem. Dlouhý netopýr je těžší se houpat, ale protože konec pálky trvá déle, než míč dosáhne, zvyšuje se rychlost a pomáhá také zasáhnout míč.

Rukavice

Ne každý hráč na baseballu má stejný typ rukavice. Existuje pět typů rukavic, podle kterých pozice přehrávač hraje. Džbány, záchranáři a první basemen mají své vlastní rukavice, zatímco hráči a vystupující mají vlastní rukavice. První baseman a outfielders mají hlubší kapsy, takže mohou lépe chytit míčky, zatímco hráči mají mělčí kapsy, takže mohou míč rychleji vyhodit do jedné ze základen. Přilby mají více polstrování v rukavicích kvůli neustálým požadavkům na chycení míče a džbány mají hlubší kapsy, takže mohou skrýt ruku z těsta až do posledního možného okamžiku.

Zemědělský systém

Profesionální hráči baseballu mohou na hraní vydělat miliony dolarů. Aby se ujistili, že jsou připraveni na velké ligy, začínají hráči na nižších družstvech, kde mohou pracovat na jejich pálkování, házení a pitching, než se dostanou do týmu a hrají před mnoha fanoušky a v televizi. Tyto týmy se nazývají farmářské týmy a mají tři úrovně: A, AA a AAA, přičemž AAA je nejvyšší úroveň zemědělského týmu před hlavními ligami.