Břišní svaly se táhnou

Je vždy důležité zahrnout protahování jako součást vašeho celkového fitness plánu. Pravidelné protahování pomáhá nejen předcházet ztuhnutí a bolesti svalů po cvičení, ale také nabízí mnoho dalších impozantních výhod. To zahrnuje uvolnění napětí a zmírnění stresu, zvýšení flexibility a zlepšení krevního oběhu. U břišních svalů existují určité úseky, zejména byste se měli pokusit.

Skupina břišních svalů se skládá z několika svalů. Rektus abdominis sval sedí vpředu a je dlouhý, plochý sval, který se rozprostírá od spodní strany žeber k těsně nad pánví. Svaly na stranách jsou známé jako vnější a vnitřní šikmé svaly, zatímco transversus abdominis sval, nejhlubší břišní svalová vrstva, obtéká po stranách v dolní části břicha.

Také obyčejně odkazoval se na jako kobra představovat, obzvláště v praxi jógy, ležící břišní úsek je jedním z nejúčinnějších tahů pro protahování břišních svalů. Lehněte si na břicho na podlaze, palmy ploché na úrovni hrudníku, nohy vystoupaly přímo za vámi prsty od špičky od těla. Zatlačte ruce a zvedněte trup tak vysoko, jak můžete bez zdvižení pánve z podlahy. Držte se a poté se snižte dolů.

Chcete-li napnout břišní svaly, zkuste stálé břišní úsek. Stojte rovně, nohy o šířce ramen, roztažené ruce nad hlavou. Pomalu zakryjte záda a současně přemístěte ruce tak, aby prsty od tebe odvrácely od hlavy. Protahujte co nejvíce dozadu, dokud necítíte úsek ve vašem rectus abdominis svaly v přední části břicha. Podržte a uvolněte.

Rotující úsek žaludku je jedním z nejúčinnějších úseků pro svaly ab, které protahují všechny břišní svaly. Začněte v kobře představovat lícem dolů na podlaze s nohama za vámi a rukama umístěnými vedle hrudníku. Prodlužte ruce, abyste je udělali rovnou a současně zvedali trup z podlahy. Ohnout pravou ruku a otočit tělo směrem doprava, držet a potom opakovat na druhé straně.

Chcete-li roztažením abs, zkuste ležet břicho napříč tím, že ležíte rovně na zádech na podlaze, nohy probíhají přímo pod vámi, ramena jsou roztažena přímo nad hlavou, takže vaše ruce jsou vyrovnané s vašimi rameny. Udržujte zbytek těla na podlaze, zvedněte ramena od těla a současně zvedněte hrudník z podlahy. Pokračujte, dokud se vaše paže nerozšíří na podlaze, prsty směřující od těla.

Dokonce i když děláte všechny správné úseky, nebudete těžit z výhod roztahování, pokud to neuděláte správně. Vždy dodržujte správnou formu během úseků a nezapomeňte držet každý dostatečně dlouho. Asi 30 sekund se doporučuje, roztahuje se až do bodu lehkého nepohodlí, nikoli však bolesti. Nevytahujte se dostatečně dlouho, znamená to, že mu nedáváte dost dlouhý čas, abyste získali výsledky, ale pokud se příliš protáhnete, můžete způsobit zranění vašich svalů a kloubů.

Břišní svaly

Lie a Stretch

Stát a Stretch těch Abs

Otočte, aby se zvýšila vaše kapacita

Lhání, aby to roztrhlo

Proveďte každou roztažnost