Bikram jóga pro běh kolena

Pokud by vaše nohy byly armádou, pak by kolena byla vaším nohama. Oni nesou hodně váhy a skončí na frontách, zvláště pokud běžíte, hrajete fotbal, jezdíte na kole nebo jinak očekáváte, že absorbují hodně pohybu a nárazu, říká Americká akademie ortopedických chirurgů. Je pravděpodobné, že si zahrajete šlachy, nebo vyhoďte koleno z vyrovnání, které se často nazývá kolena. Úleva od bolesti však může být tak blízko jako vaše nejbližší Bikram nebo horká jóga.

Bolestná patella

Runnerovo koleno je jedním ze způsobů, jak popisovat vykloubené koleno, které se objeví, když vaše patella vychází z vyrovnání s přední částí kolena, podle MayoClinic.com. Příčiny se liší, ale většinou běžné koleno je výsledkem intenzivního cvičení s vysokým dopadem a nedostatečného protahování před tréninkem, podle americké akademie ortopedických chirurgů. Odešení kolen zpět na místo není odpověď, protože to nebude poskytovat dlouhodobou úlevu. V extrémních případech, jen chirurgický zákrok nebo čas léčí tuto ránu, ačkoli protahování a masáž kolen může ulehčit vaši bolest a uvolnit jakoukoliv těsnost, kterou cítíte.

Healing Heat

Mnoho zdravotnických organizací, včetně American Nutrition Association, získává teplo se schopností snížit bolesti a zlepšit fyzické zdraví. Americká akademie ortopedických chirurgů navrhuje použití tepla na bolavé nebo ztužené svaly stejně jako bolestivé klouby. Klinika měkkého zdraví a léčby v západní Kanadě naznačuje, že pacienti předtím, než se protáhnou, použijí vlhké teplo na svaly, což pomůže uvolnit svaly a umožnit hlubší úsek.

Bikram jóga

Vyvinutý Bikram Choudhury, Bikram jóga se odehrává v místnostech ohřátých na 105 stupňů a udržuje se na 40 procent vlhkosti. Jinými slovy, začnete se potnout, jakmile vstoupíte do místnosti, což se nejprve může zdát ohromující. Bikram jóga praxe, podle zakladatele, zahrnuje sekvenování 26 postojů k práci a zarovnat celé tělo. Choudhury věřil, že teplo zjemňuje vaše tělo zevnitř ven. Navzdory synergii navržené 26 postoji Bikram jógy se některé zaměřují konkrétně na kolena.

Postoje pro Runnerovo koleno

Nemáte čas myslet, když cvičíte Bikram jógu. Poslouchejte svého instruktora a pohybujte se a přemístěte do někdy nepříjemných rovnováh a postojů, které zdanějí různé svalové skupiny a části těla. Několik pozic Bikram jóga vyžaduje, abyste plně rozšiřovali nohy, které pomohou napínat těsně, bolavé kolena, zahrnují Stálou hlavu k kolenové póze, Balancing Stick představují, Triangle představují a Locus představují. Bikram jóga nemusí být lékem, ale čím pomaleji se rozkládáte v plném rozložení těchto postojů, tím lépe budete mít prospěch na kolenou.

Než začnete třídu Bikram jóga, informujte svého instruktora o vašem zranění, aby vám pomohla upravit libovolné postoje, které by mohly dále zranit vaše kolena. Nešťastná a orlická póza, která vyžadují, abyste umístili hodně váhy na kolena, jim nepomůže léčit. Zastavte své cvičení, pokud vaše kolena začnou ublížit, a nezapomeňte, že relaxační postoj je vždy k dispozici. Bikram jóga sama vás nemusí okamžitě vrátit k vašemu pravidelnému tréninku, ale čím častěji procvičujete a roztahujete kolena, tím uvolní vaše těsné svaly a čím dříve se vaše koleno uzdraví.

Postoje, které se mají vyhnout