Pokyny pro použití zápěstí s anti-nevolností

Pokud trpíte nevolností z pohybové nemoci, těhotenství nebo vedlejších účinků chemoterapeutických léků, mohou vám anti-nevolnost náramky pomoci snížit vaše příznaky bez použití over-the-counter (OTC) nebo léky na předpis léky proti nevolnosti. Manžety fungují tím, že tlak na akupresura bod v zápěstí myšlenka ovlivnit nevolnost. Tvrdý plastový prvek připojený ke skupině stimuluje akupresorový bod P6, což u některých lidí snižuje nevolnost. Pro dosažení nejlepších výsledků je důležité přesné umístění pásma.

Umístěte náramky na zápěstí s plastovým čepem obráceným dovnitř zápěstí.

Najděte body akupresury na každém zápěstí tím, že na zápěstí použijete tři prsty, začínající na zápěstí v dolní části ruky. Toto měření indikuje správnou vzdálenost od zápěstí.

Najděte dvě šlachy, které jsou v zápěstí navzájem paralelní. Vertikální šlachy vycházejí z zápěstí směrem dolů. Najděte tyto šlachy vysledováním imaginární čáry od ukazováčku k zápěstí. Knoflík náramku musí být vystředěn mezi těmito dvěma šlachy.

Utáhněte náramek na nastavitelných pásech, dokud necítíte mírný tlak na bod akupresury. Některé kapely obsahují lepidlo, které pomáhá pásce zůstat na svém místě. Stiskněte pásek dolů po jeho utažení, pokud obsahuje lepidlo. Používáte-li flexibilní náramek, nebude možné pás dále utáhnout.

Pravidelně kontrolujte namontování náramků. Utáhněte je podle potřeby. Při práci s běžnými aktivitami se mohou uvolnit náramky.