Jsou stroje kladivové ramenní stroje účinné?

Stroje Hammer Strength nabízejí odrůdu posilující rameno. Stroje jsou účinné, protože poskytují proměnlivou a progresivní odolnost. To znamená, že můžete přizpůsobit váhu tak, aby odpovídala cílům vašeho cvičení, ať už chcete dosáhnout svalového tónu, síly nebo vytrvalosti. Ramenní lis Hammer se nachází v mnoha fitness centrech a je nezbytným nástrojem pro trénink na horní části těla.

Hammer Strength je značka silového tréninku. Společnost vyrábí mnoho kusů vybavení včetně ramenního lisu. Sedadlo je nastavitelné pro různé výšky a má opasek, který vás při stisknutí těžkého množství zatáhne dolů. Zadní podložka je natočena tak, aby chránila záda před zbytečným rozšířením. Pohyb se snadno učí. Stisknete rukojeti nad hlavou a pak je vrátíte do výchozí pozice s rukama nad rameny.

Podle Davea Drapera, autora “Brother Iron, Sister Steel”, vaše ramena nebo deltoidní svaly jsou účinně zaměřeny s ramenním lisem Hammer. Ramenní lis se soustřeďuje na přední a boční deltoidní hlavy, což znamená, čelní a boční strany ramen. Když zatlačíte rukojeti nad hlavu a zvýšíte odpor, vaše ramena se uzavřou, aby podpořily a posunuly váhu.

Klíčem k efektivnímu tréninku je použití správného odporu. Lis Hammer používá váhy, které se přidávají do každé ruky. Rameno samo o sobě váží 10 liber. Přidejte váhu, dokud nedosáhnete odporu, který vám umožní dokončit jednu až tři sady osmi až 12 opakování. Vaše poslední dvě opakování v každé sadě by měly být náročné až do okamžiku, kdy jsou vaše ramena unavená. Pokud trénujete svaly na únavu, trénink by měl být účinný.

Jedním z pozitivních rysů ramenního lisu Hammer je, že můžete trénovat své paže individuálně. Rukojeti se pohybují nezávisle na sobě pro stejný trénink na obou ramenech. Také podle “Zdraví pro muže velkou knihu svalů” ve srovnání s jinými ramenními lisy stroj Hammer neomezuje přesně vaše pohyby ramenního kloubu, což může způsobit zranění.

Je vždy moudré provádět různé ramenní cvičení. Zatímco lis Hammer je účinný, neměl by být jediným cvičením pro posílení ramen. Střídavě provádějte trénink stroje s volnými pohyby, jako jsou například činky, které se zvedají, nebo lisy nebo vzpřímené řádky. Tato variace tréninku zabraňuje zbytečným zraněním a udržuje vaše tréninky nudné.

Doba kladiva

Zničte Deltoidy

Nastavte odpor

Individuální výhody

Změňte své trénink