Jíst jablka před jídlem vám pomůže zhubnout?

Pokud váš typický zvyk před jídlem zahrnuje přechod na elastické kalhotové kalhoty, takže můžete jíst nadměrně, neobtěžujte s premeal jablkem. Pokud však strávíte chvíle před každým jídlem a pečlivě rozhodujete, kolik chcete sloužit, abyste se vyhnuli přejídání, a čas na to, abyste měli jablko, by mohlo přispět ke snížení hmotnosti. Jíst jablka automaticky nepovede ke ztrátě hmotnosti, ale může pozitivně ovlivnit vaše zdraví.

Deficit kalorií a jablka

Úspěšná ztráta hmotnosti přichází z uvedení vašeho těla do kalorického deficitu tím, že spotřebujete méně kalorií než hoříte. Ztráta libry tuku vyžaduje celkový kalorický deficit o 3500 kalorií. Když jíte jídlo před jídlem, ve skutečnosti zvyšujete svůj kalorický příjem, v závislosti na velikosti jablka může obsahovat 53 až 116 kalorií. Navzdory tomu, že jablko přispívá ke kalorickému příjmu, jeho přínosy vám pomohou zhubnout.

Užitečná role vlákna

Vaše premealové jablko vám může pomoci zhubnout, jestliže to znamená, že jíte menší jídlo a konzumujete méně kalorií než byste bez jablka. Jablka mají vysoký obsah vlákniny a jeden přínos pro ztrátu váhy vlákna je jeho schopnost cítit plnou. Jablečné vlákno také brání rychlému vzestupu hladiny cukru v krvi. Krevní cukr, který rychle stoupá, také rychle klesá, což vede k pocitu hladu a zvýšené naději, že se budete přejídat.

Jíst pro hubnutí

Pokud se rozhodnete jíst jídlo před jídlem, pečlivě si ověřte, jak plný pocit a jak se budete jíst během jídla. Pokud vaše jablko nezmenšuje vaši chuť k jídlu, vše, co děláte, zvyšuje váš kalorický příjem. Zdravý přístup k jídlu pro snížení tělesné hmotnosti je snížení velikosti talíře nebo menší porce. Pokrytí poloviny desky se zeleninou také poskytuje zdroj vlákniny, který vám pomůže cítit se plný.

Kombinace cvičení s dietou

Kromě používání jablek, které vám pomohou potenciálně zhubnout, může také potlačit pot. Statistiky z Národního registru kontroly hmotnosti ukazují, že ti, kteří mají úspěch s dlouhodobou ztrátou hmotnosti, to dělají prostřednictvím pravidelného cvičení vedle výběru zdravé výživy. Základní fitness procedury pro snížení tělesné hmotnosti zahrnují 300 minut mírné kardio a dva nebo více tréninkových tréninkových cvičení týdně.