Nejlepší kemp v arizoně

Pokud je Arizona známá pro něco víc než její teplé, suché pouště, její vodní útvary, které nabízejí oddech od svého letního tepla. Každý víkend Arizonané balí svůj výstroj a roztáhnou stany na březích jezer a potoků s vlečenými čluny. Některé z nejlepších státních táborů se nacházejí těsně u zbité stezky, kde můžete posadit prsty do vody jen pár kroků od vodní hrany.

Ashurst Campground

Kavárna Ashurst Campground patří k nejpopulárnějšímu kempu na stanicích “Arizona Highways” a nabízí scénické místo, kde se můžete dostat pryč od sebe a ponořit se do svých oblíbených outdoorových aktivit. Položte loď nebo plavidlo na vodu z rampy lodi nebo zaujměte prudký větřík pro windsurfing. Horské kolo po rustikální dvoukolejné silnici nebo se projít po břehu. Ryby pro pstruhy, basy a kanálové sumce. Na 50 místech kempu se nacházejí dva podél nábřeží s travnatými plochami, které vám připraví stanu pod baldachýnem půvabné jalovce. Jedna primitivní toaleta je k dispozici na rampě lodi, ale musíte přinést vlastní vodu.

Rushing Streams

Christopher Creek Campground a Cave Springs Campground byly uvedeny jako “Arizona Highways” třetím a čtvrtým oblíbeným místem pro natáčení stanu. Oba tábořiště leží na výšce 5500 stop v severní centrální Arizoně. Potoky proudí podél nebo uprostřed každého tábora, což je ideální pro děti, které chtějí strávit výpadky zachycujícími minnows a žabky. Jeskynní jeskyně leží podél Oak Creek pod červenými pískovcovými útesy a vysokými borovicemi. Christopher Creek se nachází na východ od Paysonu a potok protéká přímo středem borového areálu. Kempy jsou otevřeny od dubna do října.

Podél západního pobřeží

Podívejte se na zapadající slunce, odrážejte hory Whipple a otočte je odstíny lila a karmín. Státý park Cattail Cove – další oblíbený kemp “Arizona Highways” – poskytuje 32 lodí podél jezera Havasu, kde se můžete roztahovat na vlastní malou soukromou pláž. V kempu se nacházejí toalety, odpadkové nádoby a piknikové stoly, ale požáry nejsou povoleny. Místa jsou přístupná pouze vodou nebo vyčerpávajícím pěším tůním přes kopce, takže můžete počítat s více soukromým kempováním, než najdete u většiny oblastí jezera. Sprchy a pitná voda jsou k dispozici v hlavním kempu parku.

Zpětné kempování

Dolní řeka Colorado u Yuma je oblíbená u vodních lyžařů a dalších nadšenců motorových člunů. Ocení klidné vody u jezera Squaw, vedlejšího jezera, které je označené zónou bez bdění. Zatímco hlavní kemp má toalety, sprchy a vodu, klidné nábřeží stanové lokality se nacházejí v primitivních rozptýlených místech podél jezera. Užijte si koupání, brouzdaliště, pěší turistiku nebo jízdu na horském kole podél jezera. Toto kemp je nejlépe zkušený během jara a podzimu, protože letní teploty často překračují 105 stupňů.