Mohou vaše kousky větší váš pas?

Mít velký pas může být dost přesvědčit, abyste si koupili členství v posilovně a stali se aktivní. Za předpokladu, že váš cvičební režim zahrnuje dostatek kardio cvičení a silových tréninkových cvičení, jako jsou drtí, je pravděpodobné, že zažijete zmenšující se pas, ne rostoucí. Křoviny jsou jednoduchý způsob, jak posílit vaše břišní svaly, v rozumu utužují oblast a nezvyšují velikost pasu.

Silný a těsný středník

Kromě práce na břišních svalech, drtí také posílit vaše oblique, které se nacházejí na každé straně vašeho trupu. Dokonce i když pravidelně provádíte křupaváni k posílení těchto svalů, je nepravděpodobné, že je budete stavět natolik, že budete mít za následek silnější pas.

Kardio a chrliče

Křupky nebudou hrát významnou roli při zmenšování pasového tuku. Ačkoli svalové posilování cvičení může zvýšit váš metabolismus, kardio cvičení spaluje kalorie mnohem rychleji. Pokud jste také snížili svůj kalorický příjem, kardio cvičení vám může pomoci obrátit hustý pas na tenký. Když spálíte v pase tuk s kardio a tón vaše abs a šikmý s drtí, je pravděpodobné, že zkušenosti tenké, těsné střední sekci.