Porovnání levných golfových klubů s drahými golfovými kluby

Pokud uvažujete o vyzvednutí golfové hry, můžete si uvědomit, že náklady jsou neúnosné. Jednou z hlavních nákladových položek, které potřebujete pro hru, je soubor klubů, který se může pohybovat v tisících dolarů. Kluby, které nepocházejí od značkových výrobců, jsou výrazně levnější. Znalost o trhu klonových klubů a dopad marketingových nákladů na cenu značkových klubů může usnadnit výběr.

Jemně používán

Levné golfové kluby nemusí být žádné značky nebo klonové značky. Na internetových aukčních aukcích a second-handových prodejcích najdete dobré, použité kluby. Pravidelní hráči navíc pravidelně obchodují s kluby a využívají vhodný soubor dobrých klubů za rozumnou cenu. Pokud jste sportovci noví, nepředpokládejte, že musíte investovat do klubů. Váš swing a styl se s velkou pravděpodobností změní, jak vyspíte ve své znalosti sportu a zdokonalit svou techniku.

Hry, které hrají

Publikování na klubovém klubu Clone uvádí, že vybavení v sáčku pro hráče je součástí týdenního počítání, které používají výrobci značkových značek, na incentní hráče, kteří používají svou značku. Myšlenkou motivu je pomáhat prodávat určitému řidiči, železo, putter nebo jiný klub amatérským golfistům, kteří vidí profesionály využívající toto vybavení. Golf Club Clone.com naznačuje, že značkoví výrobci často zvyšují náklady golfových klubů, aby získali náklady na získání profesionálních hráčů.

Žádné srovnání

Většina značkových výrobců jsou relativně novými účastníky na trhu golfového klubu – nejvíce vstoupili na trh asi před 20 lety – zatímco mnoho méně známých značek se stále snaží vstoupit na tento velmi konkurenční trh. Vzhledem k tomu, že výrobci golfových klubů patentují svůj design, nemůžete získat přesnou kopii značkového klubu, i když si koupíte klub, který je účtován jako klon známější značky. V důsledku toho nemůžete provést přímé srovnání mezi skupinou značkových klubů a jejich levnějšími protějšky. Je-li pro vaši duševní hru důležité, abyste měli v dané značce určitou značku, koupte tuto značku, ale pokud potřebujete jen pár klubů, abyste mohli začít, nezbytečně překračujte.

Počty kvality

Bez ohledu na to, kdo vyrábí vaše kluby, podívejte se na pár položek, abyste se ujistili, že získáváte dobrou kvalitu. Klubové hlavy by měly být vyrobeny z nerezové oceli, uhlíkové oceli nebo beta titanu. Vyhýbejte se klubům, které obsahují zinek nebo kompozitní materiál z hliníku a oceli, tyto typy klubů jsou obecně určeny pro juniorské sety a některé začátečníky, ale klubové hlavy nemohou vydrží hru velmi dlouho. Kluby, které jsou odlévány v odlitcích, jsou levnější. Kované kluby budou stát víc. Kvalita výrobního procesu je klíčová a výrobci značkových výrobků se domnívají, že mají přísnější kontrolu nad jejich kvalitou. Pokud nechcete investovat do dražších klubů, podívejte se na značky, které nabízejí záruku. Pokud jste noví, neplatíte navíc za vlastní přizpůsobení, počkejte, až hra vyprší a jste připraveni investovat do sady, kterou budete mít na delší časové období.